Наша історія

ТОВ «Ягуар» було засново 2001 року. На сьогодні компанія володіє усіма необхідними ресурсами для реалізації проєктів будь-якого рівня складності: має Ліцензію Держбуду України на право виконання всіх видів будівельних та спеціальних робіт; сертифікати ISO; кваліфікаційні сертифікати на інженерно-будівельне проектування у частині кошторисної документації, а також архітектурне об’ємне проектування пов’язане зі створенням об’єкта архітектури, маємо в наявності власне Проєктне бюро.

Товариство має власний потужний парк будівельної техніки з переважною кількістю одиниць імпортного виробництва та розвинену виробничу базу. Завдяки наявності сучасного парку організація має можливість мобільно виконувати роботи у складно-доступних місцях, що значно підвищує загальні темпи будівництва.

Штат підприємства нараховує більше 800-та професійних робітників та кваліфікований склад інженерно-технічного персоналу. Всі спеціалісти мають стаж роботи на висотних об’єктах. Наші монтажні бригади споряджені сучасним інструментом та готові швидко і якісно виконати роботу незалежно від складності проекту.

ТОВ «Ягуар» була задіяна у будівельних роботах на таких відомих об’єктах як: нові вулиці та житлові комплекси у Голосіївському районі м. Києва, Київська обласна клінічна лікарня, капітальний ремонт проїздів та прибудинкових територій у Шевченківському р-ні м. Києва, заводи «Атем» та ЗЗБК ім. Ковальської, дитячий садок у смт. Козин (виступає у якості генерального підрядника), відновлення доріг, зруйнованих стихією в Івано-Франківській обл., авто корпорації «УкрАвто», «Honda», «Mercedes Benz», готель «Хаятт Рідженсі Київ», міжнародні аеропорти «Київ» (Жуляни) та «Бориспіль» та багато іншого. Сьогодні ТОВ «Ягуар» має стійкі позиції на українському будівельному ринку, має велику кількість проектів реалізованих та тих які знаходяться в роботі.